| AlexCristiAlXx a întrebat:

Salut am tot cautat sa cumpar un caine din rasele: ciobanesc german, rottweiler, amstaff, labrador, dog german, pitbull dar am gasit doar canise care cer de la 250 de euro in sus iar eu vreau sa cumpar unul la un pret de maxim 500 lei sunt din Jud Constanta.
As dori ca caini sa fie de rasa.

3 răspunsuri:
| VreauMiere a răspuns:

Ciobanesc german. De ce sa cumperi unul cand ai putea adopta unul? http://www.ciobanescgerman.net/forum/index.php?board=26.0

| westie21 a răspuns:

Eu sunt tot din cta
iti vand eu un pui amstaff daca mai vrei, insa trebuie sa mai astepti (nu s.au nascut inca). astept raspuns!

| AlexCristiAlXx explică (pentru westie21):

Baga id allexal3x97 vb acolo