| SimoniK_3773 a întrebat:

Cine are catei de vanzare?(preferabil bichon frise sau havanez.si intre 200 lei si 250 lei)

Răspuns Câştigător
| alexxandra a răspuns:

Bishonii sunt de obicei la 200 de euro(800 de lei) si nimeni nu vinde bishonii la un pret asa mik poate pe la 600 lei asa mai gasesti.Eu iti recomand sa cauti pe tocmai.ro acolo scrii catei bishoni scrii de unde esti si la categoria animale/pets. fundita daca consideri ca am fost de ajutor sau vot ca nu ma supar

2 răspunsuri:
| Chrysk2 a răspuns:

La banii aceia nu iei bichon, incearca sa vezi daca sunt donati, cauta pe google.
donati caini bichon

| problems a răspuns:

Suna in craiova la protectia animalelor