| lionpower a întrebat:

Cine are catei mici de rasa colie va rog vreau sa-mi iau iar unul deoarece cealalta catelusa a mea a muritcrying! FUNDAA

Răspuns Câştigător
| cainirasapura a răspuns:

Suna la Cartea de Origine din Romania cu sediul in Timisoara (unde sunt tiparite pedigreele la toate rasele canine) si solicita numerele de telefon ale crescatorilor care au declarat puii din rasa collie scotian Preşedinte : DANIELA RADU

Adresa corespondenta: OP 5 - CP 610 Cod 300860, Timisoara, Jud. Timis

Telefon / Fax: 0256-202-087
http://www.cainidevanzarerasapura.aaz.ro/......westie-etc