| georgiana14 a întrebat:

Urgent ofer funda am avut o catelusa de 3 luni si a murit o iubeam foarte mult... catei ajung in rai?

Răspuns Câştigător
| ReadAllAboutMe a răspuns:

Depinde pentru ca daca cainele tau era cuminte si te asculta tot timpul e posibil sa ajunga in rai daca nu te asculta o sa ajunga in iad imi pare rau pentru catelusul tau! funda?

4 răspunsuri:
| georgiana14 explică:

Sincer nu stiu cui sa ii dau funda raspunsurile voastre sunt f frumoase

| georgiana14 explică:

Maddaxd iti dau si tie funda promit

| SAMM0603 a răspuns:

Normal ca o sa ajunga in rai. E doar un catelus si as cum stim toti... ei nu gandesc prea mult, e ca si un copil pana in 7 ani care D'zeu ii iarta toate pacatele pana faci 7 ani. Da' catei se pacate sa faca ei? Normal ca ajunge in rai!

| iulian92 a răspuns:

Daca ajung canii in rai, vrei sa te omori ca sa te duci in rai so vezi?