| nellyneliana a întrebat:

Cine are hamsteri sirieni? As vrea sa intreb si eu cate ceva...am primit si eu 2 cadou...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer du-te la o farmacie pentru animale si vorbesti acolo despre ei eu am avut unul dar nu mai tin minte ce rasa era dar sa nu ii tii undeva la rece eu nu am stiut cu hamsterul meu l-am tinut la o temperatura de toamna ii s-a umflat ochiul si a murit nu-l tine la o temperatura cam rece cum arfi 0 grade ci la caldura ca nu vreau sati pierzi imi dai fundita

2 răspunsuri:
| The Epic Fail Guy a răspuns:

Eu am avut 3 din astia sirieni, au fost deliciosi cu salata de varza cu maioneza si usturoi.