| Tr3iii a întrebat:

Cine e fan Bear Grylls? plzzz multe raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Gabrielle a răspuns:

Este cel care face emisiunea de pe discovery, Tehnici esentiale de supravietuire nu? Ador emisiunea aialove struck.Nu ratez nici un episodbig grin

6 răspunsuri:
| xlmpq a răspuns:

Eu, e cel mai tare laughing in afara de faza cand manca tot felul de porcarii laughing dar e super omu

| Georgiana98 a răspuns:

E super tare in afara de episodu in care isi bea propria urina.

| BadBoyCristy a răspuns:

Ii tare tipu`, si jos palaria ca mananca si face minuni numai ca sa stim noi ce sa facem in caz ca ajungem in ipostazele alea... Mai ales ca acum face si emisiunea WORST CASE SCENARIO...

| Alberto_8291 a răspuns:

Sunt cel mai mare fan.

| Tequila_8652 a răspuns:

Eu sunt fan Bear Grylls! Nu ratez nici un episod. Chiar mi-am cumparat si cateva carti auto-biografice de ale lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba doom eu sunt cel mai mare fan din tara