| Superior a întrebat:

Cine imi poate oferi tutoriale manga / anime care sunt de folos si explica toate detaliile care trebuie stiute? Tot ce gasesc este copy-paste de la ei pe site pe foaia mea,dar eu vreau sa fac caractere originale,din capul meu,in diferite pozitii,nu copy-paste ca imprimanta. Prefer siteuri de la oameni care stiu ca au fost ajutati de ele! FUNDA! (daca nu puteti oferi site-uri, spuneti-mi voi mie trucuri si sfaturi).

1 răspuns:
| MadalinaGabriela02 a răspuns:

Https://www.youtube.com/channel/UCKkjDvIoqafx7TIi-A60fng

Iti recomand canalul asta de Youtube. Este foarte folositor. Sper sa te ajute, eu una am invatat cate ceva (destule, de fapt)