| Tristam a întrebat:

mai sunt 16 zile de vacanta si nu stiu cum sa le petrec... Am ales sa invat putina japoneza si nu gasesc nici un site sau cursuri online daca puteti sa ma ajutati cu ceva de facut in timpul liber sau siteuri unde as putea sa invat limba mi-ar fi de folos foarte mult. Chiar nu mai stiu ce sa fac seriale anime am urmarit peste 2000 / Am desenat (anime-uri) / muzica am ascultat / mai ramane sa daram gunoiul vecinului... Deci daca aveti sugestii va rog spuneti-mi multumesc anticipat! Funda :X

Răspuns Câştigător
| PattyC a răspuns:

Si eu vreau sa invat japoneza big grin, poti face multe lucruri iesi cu prieteni la o pizza, ai putea invata limba engleza, a da si sa darami gunoiul vecinului laughing

2 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Ieşi cu prietenii,mergi la o plimbare prin parc, fă cumpărăturile necesare pentru începerea şcolii(haine, rechizite, etc.)thinking Altceva nu prea mai ştiu, şi eu stau mai mult ca calculator şi la tembelizor în vacanţă.laughing

| Tristam explică (pentru anss23):

Foarte bune ideile dar o problema eu m-am certat cu multi dintre prieteni mei dintr-un anumit motiv si nu pot sa ies in oras n-am cu cine stau mai mult la mine prin zona... o da mai bine daram gunoiul vecinilor happy acum 1 an l-am darmat si am gasit in el 10 lei :X laughing incredibil stiu dar totusi ma mai gandesc cui sa-i acord funda happy