| MyGuardianAngel a întrebat:

Salut, maniaci de anime! Puteti sa-mi spuneti cum sa fac ca sa imi realizez un site special personal dedicat anime-urilor? Un site unde sa pot pune multe, multe anime, ova, filme, ending-uri, opening-uri, manga, etc. si tot ce e referitor de anime. Sa fie un site personal, gratis care sa nu-mi provoace indatoriri, virusi si sa trebuiasca sa-mi bat capul cu el. Sa am un site normal ca oricare altul si sa pot sa pun si anime in romana. Ajutati-ma, va implor! O data ce voi reusi sa realizez site-ul, va voi lasa si recomanda acest site dedicat iubitorilor de anime. Daca se poate, sa contina poze, caractere, videoclipuri si multe altele si sa pot face pe el tot ce vreau. Va multumesc din suflet! Vot si fundita la cele mai bune raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| CetateancaTurmentata a răspuns:

Îţiu dau un sfat: fă-ţi blog! Poţi să pui ce vrei acolo. Şi e gratis!

2 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Incearca www.ucoz.ro, probabil cel mai simplu sistem prin care poti sa-ti creezi un site sau blog gratuit! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!
uCoz ofera tuturor celor inregistraţi, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneşte de la 400 MB si creste constant), peste 250 de teme gratuite şi multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un Tutorial Video cum sa-ti faci site-ul pe ucoz.ro:

http://www.tutorialevideo.info/? p=3090

Mult succes!

| aranara a răspuns:

Poti incerca Piczo, sau, si mai simplu, poti face un blog pe Blogspot sau Wordpress. happy Cand faci site-ul sa-mi dai si mie un mesaj, sunt foarte interesata. big grin