| ioanax2004 a întrebat:

Cine poate sa imi dea si mie un cont pe foopets sa jucam impreuna?

Răspuns Câştigător
| LiviuuuXD a răspuns:

Am auzit ca pe foo pets trebuie sa ai grija de un animal 30 de zile ca sa ti-l dea gratis, ca altfel e cu bani. Oricum, eu sunt la a 2 a zi.

| ioanax2004 explică (pentru LiviuuuXD):

Pai terog poti sa imi dai si mie contul sa jucam imreuna.Chiar nu pot plati.

| LiviuuuXD a răspuns (pentru ioanax2004):

Eu am trecut abia la a 3 a zi, scuze dar nu am cont. Oricum nici eu nu pot plati. Oricum continua 30 de zile si sa vezi ca ti-l da.

| ioanax2004 explică (pentru LiviuuuXD):

Pai cum adica la adopti trebuie sa ingrijesc un animal 30 de zile sa imi dea pe gratis? Chiar daca nu oricum m-ai ajutat deci iti dau funda.

| LiviuuuXD a răspuns (pentru ioanax2004):

Ingrijesti catelul sau pisicuta care ti-o da cand intri pe foo pets 30 de zile, dupa nu iti mai cere banii pentru ca cand vrei sa te inregistrezi, la al 3 lea pas iti cere bani, asa ca daca continuii sa ai grija de animalut 30 de zile nu o sa iti mai ceara banii, ci doar o sa trebuiasca sa instalezi jocul. Am avut un prieten care a facut la fel si nu i-a mai cerut banii.