| raulXXX a întrebat:

Cine stie cat costa o saritura cu parasuta si as vrea sa stiu toate detalile, cam ce ar trebui!happy cel mai complex raspuns funda!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce sa-ti trebuiasca? Curaj cu carul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai nevoie de un răspuns complex! Îți trebuie bani cam 100 de euro, dacă nu și mai mult, și încă puțin bani pentru echipament. Și cum spunea șiu darioo îți trebuie mult curaj!

| xtreme95 a răspuns:

Du-te la aeroclubul local.(langa aeroportul local)Vorbesti cu comandantul aerodromului ceri detalii si iti zice cand ti se face instructajul si o sa sari deodata cu pilotii sportivi in formate(elevi 16-21ani).

| raulXXX explică (pentru xtreme95):

Si cam cat coasta o saritura?

| xtreme95 a răspuns (pentru raulXXX):

Depinde de aeroclub, vorbeste cu cineva de acolo si o sa iti dea detalii

| Ioanadulcik a răspuns:

Intre 300-400 lei. Trebuie sa nu fii sanatos la cap si curaj. Sa te rogi ca nu iti rupi ceva ...Si trebuie sa ai 16-35 ani

| rOckx3 a răspuns:

Mno, o săritură este între 150 de euro aproximativ fără poze, asta însemnând vreo 8 milioane, 7, 9, iar cu poze 250 adică 13 milioane. păi ai nevoie de curaj, oricum nu ţi se poate întâmpla nimic. fundiţă