| ciolpi a întrebat:

ofer funda....As vrea sa fac o saritura cu parasuta dati0mi cateva detalii va rog:
Cat costa?
Trebuie sa faci anumite pregatiri inainte?(daca da cat ar costa?)
Trebuie sa ai o anumita varsta?
Echipamentul il primesti de la ei sau trebuie sa ti-l cumperi tu?(daca da cat ar costa?) Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Daca stai pe langa sau in Bucuresti iti recomand aerodromul de la Clinceni.
Site : www.tnt-brothers.ro
Te pregatesc ei, echipament iti dau ei, daca vrei sa te forografieze in timp ce "cazi" sau sa te filmeze o fac contra cost (ei), O saritura simpla te-ar duce cam la 1.000 de lei cu pregatire + echipament, fara poze, filmari.
Daca sari in tandem, e ceva mai ieftin, 600 de lei parca.

| Marius_Victor_1989 a răspuns:

Cauta pe google firme care se ocupa cu asa ceva si vei afla raspunsurile la intrebarile tale laughing