| dαɴЗ a întrebat:

Cine stie cum sa faca server de metin2 privat? cu xp mare?

Răspuns Câştigător
| sangerator a răspuns:

Se face cu Hamachi il instalezi si il conectezi la internet(unde esti abonat)apoi iti va aparea lumea metin 3D, toate cum sunt ele normal ma refer la oameni din joc (fierar; magazin general, etc.) daca mai vrei sa pui vre un om la fel va trebui sa il pui in fiecare mapa si lume(map1; map2-galben; rosu-albastru)poti adauga si monstri noi pe ori ce mapa doresti(valea seurgiang; muntele sohan, etc.) noi ma refer adica il iei de la tara de foc il duci la munte, etc. si poti chiar pune ce iteme de la ce lv vrei tu sa le pice la playeri si apropo daca nu ai site-ul tau pe care va trebui sa postezi metinul munca ta e in zadar la fel si ce ti-am explicat eu sad.

11 răspunsuri:
| cosmin2221 a răspuns:

Trebuie sa iei mai multi care joaca metin cu experienta ei poate stiu. Daca nu merge nimic i-a metinul asta http://www.metin35.com/ si apasa de la german acolo patch download.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine stie vun srerver privat da-mi ma contacteze pe id de mess nitu_nicusor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La metin2xp mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care ma baga pe servar privat sa-mi bage id asta madalin_gutza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce *** e cu tine sangerator asa se face servere nu cate am facut eu nu ai tu par pe cap macar nu pacali lumea http//:escadamt2.servegame.com

| PetreGabriel a răspuns:

Stiu eu sa fac servar 100%securizat hamachi sau pe ip nu cont rezolv buguri in proportie de 80% yo_gabitzu18@yahoo.com

| Metin2StarWorld a răspuns:

Serverul are 5 zile de cand s-a deschis si sunt 100 de jucatori te asteptam si pe tine pe Metin2 StarWorld .

Este deschis 24/7 .

Hamachi : Metin MtN

Password : 123123

Contul se face in 10 secunde , iar sa il downloadezi maxim 10-15 minute .

Daca aveti vreo problema in joc sau doriti GM add : :metin_starworld@yahoo.com

Inregistrare cont : http://5.131.113.239/

Download client : http://s1.transfer.rol.ro/2de6696d8b7cb2ecdac911495d4d793b.html

| stefy19944 a răspuns:

Cine ma poate ajuta sa fac server de metin2 ip: stefy_alexandru01@yahoo.com

| bitemenow a răspuns:

happy... am lv 99 deja pe privat. si sa stii ca daca omori la lv 1 cu ceva +9 pe tine si cu chesti daca omori un ork cresti 10 lv-le

| crysh_6345 a răspuns:

Care stie sa faca metin privat cu xp mare contactati-ma la id de mess ccryshbig grin