| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie trucuri magice cu carti de joc? dar daca imi dati linkuri vedeti sa nu fie din astea care sa le cumpar! sa fie explicate pas cu pas! Multumesc

5 răspunsuri:
| chrysa99 a răspuns:

Ar fi pe Nesquick Club iti arata ce fel e trucu si apoi iti si arata cum trebuie facut trucuwinking cauta-l pe google mai bine ce am zis euwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mismag822 pe youtube si daca treci pe acolo treci si pe la mine danutiii chanel si lasa un comment si...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut sunt alin blain si vreau sa te informez ca trucurile cu carti nu se vand

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ia un pachet de carti si amesteca-le si in timp ce le amesteci, te uiti da fara sa observe nimeni la ultima si ii spui sa aleaga o carte si sa o puna la sfarsit si atunci tu cauti in pachetul de carti pana la aia care o sti si iti vei da seama ca urmatoarea e acea care a pus-o acea persoana :* :* :* :X succes

| Whatafy a răspuns:

Zeci de trucuri magice explicate in mod gratuit gasesti pe http://trucuri-magice.ro/ - unul dintre cele mai cunoscute site-uri de trucuri magice de la noi din Tara.