| ♥кŧà ŧέ łüьέšŧέ♥ a întrebat:

Dati-mi si mie linkuri cu trucuri explicate in limba romana(cu carti). Multumesc mult! :*

17 răspunsuri:
| StoicaAndi a răspuns:

Daca vrei trucuri explicate trebuie sa dai bani dar dc nu caut tu ti-e lene?

| SaRRaMea a răspuns:

Bai lasat-o pe fata impace.Cei care au comentat-o mai jos.Lasati-o.Vaintrebat ca poate ea nu stia, p[oate nu a gasit si de asta ea va intrebat.Nu ca ii era lene.Ca acest site SE NUMESTE,, TOTI PENTRU UNU,, da? Asa ca mai taci si ciocul la cutie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.emagie.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EMulte.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt andra; www.ardei-iute.ro trucuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe triks si vezi acolo ca nu esti proasta ca stii engleza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe youtube si scrie trucuri explicate de la Alex 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti o proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trucuri cu carti explicate

Daca ati cautat trucuri cu carti explicate in limba romana pe net ati remarcat ca nu sunt prea multe site-uri care fac asa ceva, iar daca o fac, e contra-cost. Ei, eu nu am de gand sa cer nimic pentru aceste tutoriale si explicatii pentru ca in primul rand nu sunt facute de mine, si in al doilea rand nu sunt in limba romana. Voi incerca totusi sa explic eu in mare parte despre ce este vorba pentru cei care nu stiu engleza, insa cred totusi ca filmuletele explica foarte bine cum se face fara a fi nevoie de cuvine. Cei care stiu engleza le va fi si mai usor.
Revenind, trucul de mai sus este chiar foarte simplu insa va trebui sa rupeti doua carti. Cel mai bine ar fi ca tot timpul cand doriti sa faceti astfel de trucuri sa aveti un pachet de carti normale sau macar cateva la dumneavoastra, ca sa nu rupeti din pachetul cu care veti face celelalte trucuri. Numele trucului este "No-tears Card Wrap" care s-ar traduce ceva de genul "Cartea care se intoarce fara sa se rupa". Una din carti (cea care se intoarce) va trebui indoita pe verticala si una din parti rupta pana la jumatate dupa cum arata in filmulet. Indoiti si cealalta carte, de data acesta pe orizontala dupa care introduceti prima carte in aceasta. Aveti grija insa ca atunci cand o introduceti sa indoiti si partea care este rupta pentru ca efectul sa fie remarcabil. Acum miscati cartea din interior si o sa vedeti efectul. Va trebui sa repetati de cateva ori inainte de a o face cuiva pentru ca sa nu existe greseli. Dupa ce terminati, pentru ca persoana sau persoanele care asista sa nu aibe suspiciuni, puteti rupe ambele carti de la jumatate si astfel dovezile nu vor mai exista iar trucul va fi complet. Succes si astept comentarii din partea voastra. ti-am dat explicatia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce nume mai e si ala?

| Alexman22 a răspuns:

Http://dli.ro/trucuri-magice uite aici. Funda?

| shoicutz a răspuns:

Ascultama pe mine

| Marinas_Alexandru_1995 a răspuns:

Daca vreti trucuri cautati nu mai cereti altceva n stiti?

| IWachYouFromTheDarkness a răspuns (pentru Marinas_Alexandru_1995):

Auzi tu de ce crezi ca se numeste,, Toti Pentru Unu''? De flori de soc? Poate nu are timp sau are alt motiv! Nu a cerut ceva imposibil, asa ca daca nu ai un raspuns care o ajuta, mai bine taci!