| alissa6 a întrebat:

Cine stie un nume fain de pisica, dar numi dati siteuri sau copiere-lipire, care nume va place cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| DoarOana a răspuns:

Preferatele mele sunt Mimi, Snowbell, Woopi, Dalmi.

11 răspunsuri:
| LaughOutLoud a răspuns:

Luxor pentru un baiat si Cleopatra pentru o fetita (cred ca v-ati dat seama ca sunt de origine egipteana) imi mai place si numele Sfinx dar nu la fel ca celelalte doua

| Alina140663 a răspuns:

Puka

| Alina140663 a răspuns:

Vanessa

| Alina140663 a răspuns:

Margi

| R0000zyyyyy a răspuns:

Verisoara mea rae o piscutza si o cheama soffy...rai eu la tara am un pisic si il cheama miti

| loveflorenciabertotti a răspuns:

Albert e preferatul meu!

| xt9000 a răspuns:

Miti cu t de de la telina daca e fata sau tito daca e baiat.am avut 4 pisici cu aceste nume

| AlexiaClaudia a răspuns:

Tanu imi place foarte mult,si pisica mea are acest nume si l alint tanisor, tanica, tanicuta s.a.

| Amalia_1295 a răspuns:

Kity(daca este fetita),Kerry(tot pentru fetita),Kamy,Sera,Aaban,Abby,Abbelya,Aristonis,Arthur, Dod, gasesti nume pe siteul nume pentru pisici intra si vei vedea.

| Pissyroz a răspuns:

Mie imi place numele Ruby iar pentru. motan Mittens.

| Pissyroz a răspuns:

Mie imi place numele Ruby si Mittens.