| XutzyAle a întrebat:

O prietena de-a mea are o pisica si nu stie ce nume sa ii punathinking dati-mi si mie niste ideihappypuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| 1Dana1 a răspuns:

Http://www.animale.ro/nume-de-pisici aici gasesti cite iti trebuie funda te rog

6 răspunsuri:
| IonutAxi a răspuns:

Filip
Socate
Sorticut
Tulfuț

| Diia94 a răspuns:

Kity,Mitzi, gionny big grin ( nu rade asa o chema pe una dintre pisicile mele, nume ales de tatalaughing, Deisy, Labutza, Coditza, Puffy, Mia, numai stiu:d

| Alinna20 a răspuns:

Sara

| Girl0008 a răspuns:

Alice;
Aris;
Bell;
Buburuza;
Berline;
Chanel;
Carla;
Kitty
Abby
Caroline
Bettty
Bella
Dolly
Ela
Ely
Elisa
Izabell
Misha
Mindy
Natty
Pony
Pufy
rosa
Tessi

Succes pe a mea o cheama Funditahee hee [Nume pus de sora mea :-

| NamelessHuman a răspuns:

Un nume banal, chiar des intalnit, dar face furori. *Neko* in japoneza, care inseamna pisica.big grinhappy Sau pur si simplu numele banale romanesti ca *Mitzi* sau mai stiu eu celaughing.