| amy3semj1405 a întrebat:

Cine stie unde pot gasi sigur sims 3 world adventures download si il pot juca sigur fara sa-mi ceara CD-ul.Eu am CD original sims 3. Stiti cumva si parole pentru joc si ce pot sa fac cu ele( nu parola pentru bani ca aia o stiu). Ms.PS: dau fuditza!

8 răspunsuri:
| amy3semj1405 explică:

E simulator de viata si iti creezi propri oameni si le controlezi viata: poti sa ii faci oameni de succes sau hoti, poti sa-i omori si fantomele pot sa traiasca cu persoane vii, te plimbi cresi copii pana la batrani, ii inveti sa faca diferite...intra pe youtube si vezi filmulete cu pasaje din joc( ca sa nu mai spun ca poti sa le aranjezi si construiesti casa oamenilor). mie chiar imi place!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ca si eu caut merge downloadat de obicei dar nu si de instalat crying crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe cd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://luxuryhousesims3.blogspot.com case pentru sims.

| AndYnuStiu14 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da am descarcat de pe acest site Http://www.ourpcgame.net/2009/08/sims-3-world-adventures.html dar imi cere o parola imi spune cinvea ce trebuie sa scriu?

| AndYnuStiu14 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am descarcat de pe acest site Http://www.ourpcgame.net/2009/08/sims-3-world-adventures.html dar din pcate nu merge ini cere o parola imi spunteti si mei care e aceasta

| bettyk a răspuns:

Nu joc sims dar poti sa-mi zici cum e jocul?