| verbatim082 a întrebat:

Cine stie vreun program in care sa creez un slide show cu mai multe fotografii, dar in acelasi timp sa ruleze ca si coloana sonora o melodie oarecare?

6 răspunsuri:
| Fvn a răspuns:

Movie maker

| bestmusik a răspuns:

Windows movie maker sau power point (2003)

| myhay144 a răspuns:

Eu zic ca power director e foarte bun, trebuie doar sa gasesti de unde sa il descarci, e usor de folosit, il poti descarca de pe strong, ai si licenta acolo deci spor la treaba si da funtabig grin

| dolyan a răspuns:

Pro show producer, e super tare, si are o interfata usoara, nu ti-as recomanda movie maker sau(si mai si) poewer point la cel din urma trebuie sa stii prea multe lucruri (sa studiezi) si nici nu poti sa il faci in format video(avi)! Power pointul este inteligent, dar trebuie sa fii cultib=vat serios ca sa stii sa il folosesti! Prea multe numere, comenzi si lucruri de facut! la pro show dai la meniurile foarte vizibile : Captions, layers, efects si potrivesti totul dupa ochi, cu mausul ai intotdeauna previw in timp real in sensul ca scriu acum "m"a inceput intr-un panou sa imi arate cum va arata! Ce mai, trebuie sa vezi ca sa crezi! ma ofer ghid! daca il incerci si ai nevoie de ajutor, nu ezita! oricum, intr-o zi inveti sa il folosesti, bineinteles, nu descoperi tot ce iti ofera din prima, dar, spre deosebire de alte programe...inveti ft repede, are interfata super logica! Succes

| xAndro a răspuns:

Ulead video