| Crystal232 a întrebat:

Cine vinde pui de ciobanesc german, akita sau husky mascul? ofer maxim 500 ron. daca nu, de unde mi-as putea lua?

Răspuns Câştigător
| Brotacel a răspuns:

Buna!

Nu cred ca vei gasi ce cauti la un pret asa de mic, dar iti dau eu un site de pe care sa cauti catei mai ieftini, sau poti vorbi cu baiatul acela pe messenger. (in privat ti-am dat site-ul happy )

Pa, pa.

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Scuze de rasppuns, eu nu vand dar daca tot ai intrebat cine are de dat, adopt husky tongue, preferabil sa ai o luna, doua, maxim 3 tongue