| anonim_4396 a întrebat:

Cine vrea un pui de pisica birmaneza? am 5 pisoiasi numai fetite sunt dragalase foc si le ofer gratis unor persoane care iubesc pisicile. trimiteti mesaj cine vrea.

10 răspunsuri:
| LoveNiki a răspuns:

De unde esti ?

| LoveNiki a răspuns:

Asi vrea unu happy dar nu pot veni in Bucuresti sad
Uite id-ul meu sa mai vorbim : love_and98@yahoo.com

| VesnicRatacitore a răspuns:

Doresc si eu o pisicuta. sper ca mai ai. daca mai ai da-mi un pesaj pe mess sau vb pe TPU. lasa-mi un mesaj. id meu este cozmina2008

| Bernoullie a răspuns:

Eu,ti-am tr si msj privat, lasa-mi id tau

| bogdanworld a răspuns:

Da, ii dau gratis, cu conditia ca persoana care ia vreunu din ei sa aiba grija si sa se ocupe de ea. eu nu am timp de stat cu ei, plec destul de des din tara.

| bogdanworld a răspuns:

Sunt din Bucuresti

| Lauraquestion a răspuns:

Buna,daca ai pisoiasi si ii dai gratis, ma intereseaza pe mine.

| cozminnutza a răspuns:

Buna. as dori si eu o pisica birmaneza, daca mai ai. daca imi dai si mie iti garantez ca va avea o casa minunata, iubitoate,. sper ca mai ai. adresa mea de mess este cozmina2008. lasa-mi un mesaj acolo sau vorbim pentru TPU. lasa-mi un mesaj. plisss. multumesc anticipat. sper sa am noroc. astept raspuns. TE ROG. plissss

| cozminnutza a răspuns:

Daca mai ai ma intereseaza. idiul meu este cozmina2008. astept raspuns. iti garantez ca va avea o casa iubitoare si ma voi ocupa de ea. te rogg. va rog. am citit sutee de reportaje despre cum se ingrijeste si iubeste o pisica. astept cu nerabdare raspunsul.

| oanaboboc a răspuns:

Buna! Te rog foarte mult sa-mi pastrezi o pisicuta, caut de o saptamana stau cu ochii pe net de dimineata pana seara, in sfarsit am gasit-o sper sa mai ai. id-ul de mess este: oana_stelista1@yahoo.com, tel 0753075108. multumesc anticipat