| bogdanworld a întrebat:

Ofer GRATIS pui de pisica birmaneza de 7 saptamani in Bucuresti. Am 4 pisoi. URGENT. Cine este interesat? Lasati aici comentariu sau idul de messenger.

9 răspunsuri:
| miki13 a răspuns:

Nu sunt interesata.

| felinas a răspuns:

M-ai ai pisoi ca vreau si eu unul, mersi uite e-mailul meu eyes.blue37@yahoo.com

| annemarie_7978 a răspuns:

As dori si eu unul. da-mi add pe id-ul nemtescu_bogdan te rog. mersi

| Mihaela_Matei_1991 a răspuns:

Buna. As dori si eu o pisicuta sau mai exact cateva detalii. Ziua mamei mele vine peste 10 zile si as dori sa ii fac o surpriza. Am mai avut o pisicuta de aceeasi rasa dar din pacate a murit de batranete sad avea 19 ani jumate. Astept un raspuns la matei_mihaela1991, daca mai ai sau nu. Multumesc

| Mihaela_Matei_1991 a răspuns (pentru Mihaela_Matei_1991):

Ops. acum am vazut ca e din 2011 laughing

| curly3005 a răspuns:

Poti sa pui cateva poze cu ei?

| senamold a răspuns:

Doresc un pui de pisoi. Mai aveti puii? Multumesc! Carmen

| Naturelle11 a răspuns:

Buna. Caut sa adopt un pui, de preferinta mascul. Id de mess pata.irina. As putea sa vin sa ii vad maine, 15.01.

| zamarisa a răspuns:

Ma intereseaza pe mine un pui de pisica, am incercat sa iti sciu mesaj si nu am putut, scrie-mi, te rog