| Madascraftings a întrebat:

Confectionez de aproximativ 2 ani diverse accesorii precum cercei, bratari, inele, lantisoare etc. Voi purtati handmade? Ce pareri aveti legate de ce am facut pana acum : http://www.breslo.ro/Shop/madacraftings?

4 răspunsuri:
| OmNom a răspuns:

O este foarte dragut bravo sunt de vanzare? cat iti ia sa faci bratarile acelea din metal?

| Madascraftings explică:

Merci si da, toate sunt de vanzare. Bratarile de metal le fac in 15-20 minute dupa ce mi-a venit in minte modelul.

| Madascraftings explică:

Merci. Nu este greu sa le faci, mai dificil e pana gasesc materiale care sa imi placa sau sa se potriveasca intre ele. Fiecare element de la o bijuterie anume este cumparat separat

| LittleNeko a răspuns:

Wow O.o, sunt facute handmade? dar sunt superbe zici ca le iei de la magazin. Cum poti sa le faci ( exemplu cum poti face bratarile din metal?) adica chiar ai talent

PS port handmade dar nu handmade de mine ca n-as avea nicio sansa sa fac asa ceva ^.^