| Mirela0876 a întrebat:

Păreri despre produsele de pe wish?(haine și accesorii(cercei,brățări, inele))

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde de noroc. Daca ai noroc poti sa prinzi si produse bune (Dovada pe yt), nu zic extraordinare ca la pretul ala n-ai ce asteptari sa ai dar purtabile. Normal ca sunt din materiale proaste si sintetice dar depinde si de tine ce asteptari ai acum

| Bondarel99 a răspuns:

E ok dar la haine nu te baga. Hainele sunt facute dupa poze si nu pozele dupa haine, deci sunt lucrate prost, din materiale ieftine si majoritatea nu seamana cu pozele. In plus marimile nu corespund pentru ca asiaticele sunt micute.

| alina2k18 a răspuns:

Varzawinking arata bine in pozewinking dar in real = TINICHELE laughing

| wonderwoman123 a răspuns:

Unele sunt ok, unele sunt tinichele si carpe.
Uita-te la evaluarile produsului.

| Shinderiu a răspuns:

Naspa, fake. (Asa sunt majoritatea) Dar poți sa ai noroc și sa fie ceva chiar ok.

| Stanciu_Agnes_Daniela_1994 a răspuns:

Eu am luat, atât bijuterii cât și haine și încălțăminte. Eu una mă declar mulțumită