| Decebalul a întrebat:

Credeti ca daca as duce niste pesti de acvariu in piata de animale, vreun vanzator ar putea sa mii schimbe cu alti pesti?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de cat de amabil e vanzatorul. In mod normal nu ar trebui, dar stiu ca la noi in unele cazuri, cand e binedispus tongue, ii schimba.

| alinutzu1997 a răspuns:

Depinde, cateodata vanzatorul se uita in stanga si in dreapta si daca e cuminte ti-l schimba, bineinteles daca acestia sunt sanatosi si daca el este foarte amabil.