| storm12 a întrebat:

Credeti ca hamsteri rad?
Vedeti videoclipul si lamuritima!
http://www.youtube.com/watch?v=SHWFqnLWZZE&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
| Holocause a răspuns:

Buna!
Nu prea cred ca e trucat pentru. ca si hamster-ul meu scoate zcomote in acest gen,hamsterul scoate diferite zgomote(de frig,de placere,de foame,etc.),acesta e un zgomot firesc facut de ei,dar zgomotul acesta nu este de ras,e din alt motiv, iti sugerez sa verifici diferite site-uri despre comportamentul hamsterilor, ei te vor lamuri mai bine.
Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Eu cred totusi ca e putin trucat. Adica, de fapt animalul acela face niste zgomote asemanatoare cu un ras, iar oamenii au profitat de ocazie si au luat-o ca atarehee hee. ORicum, e dragut foc.

| Anna_8226 a răspuns:

Sigur este trucat si eu am avut hamster dar nu putea sa radalaughing Multe videoclipuri de pe youtube sunt trucate si sfatul meu este sa nu te iei dupa elewinking funda sau vot?batting eyelashes