| XatomisX a întrebat:

Cei de la animal x au copiat videoclipul dupa linkin parca =))))))))))))))))))))

http://www.youtube.com/watch?v=rPveVzYRxHY

http://www.youtube.com/watch?v=04jE4eUKfYU&feature=relat ed

vedeti ce seamana :|

8 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Jordison sau Thomson ( sau oricine e la avatarul tau, nu ii diferentiez pe cei din Slipknot dupa fetele lor, ci dupa masti), esti in eroare.Sunt sute de videoclipuri filmate in sali.Papercut chiar e facut intr-o camera, nu intr-o casa si nu seamana aproape deloc, singura similitudine e ca sunt filmate ambele videoclipuri indoors.Sunt destule incat sa fie deja o stereotipie, nu o tentativa de furaciune.

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Nu cred ca au copiat videoclipul. Oricum ii urasc pe amandoi deci nu ma intereseaza care ce fura.

| GoldCobra a răspuns:

De ce nau voie sa vizioneze primul videoclip cei sub 18 ani?

| rock231girl a răspuns:

Pune-ti ochelari.Ce aveti cu Linkin Park?

| XatomisX explică (pentru rock231girl):

Pai eu cu animal x am ceva cu cu ei laughing

| patrick5 a răspuns:

Eu am observat ca aproape toata lumea pe acest site in loc sa scrie Linkin Park scrie Linkin Parca.
O fi o coincidenta sau chiar e asa de greu sa scrii Linkin Park?
A, si eu personal nu prea cred ca au copiat videoclipul, seamana dar nu cred ca l-au copiat.

| bloodyhell a răspuns (pentru patrick5):

Asa e site-ul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru patrick5):

Nu este deloc greu. Roboţelul TPU este de vină pentru acel "parcă".

Nu avem voye să skryem kku lymbaj dă messenger.