| valerian_dina a întrebat:

Credeti ca imi pot invata pisica sa vina sa stea noaptea pe patul meu? Eu o pun pe pat cand ma culc, insa se da repede jos si se duce pe pernuta ei. As vrea sa stea cu mine. Cum fac asta?

3 răspunsuri:
| Eireann a răspuns:

Muti pernuta ei langa tine in pat.

| TheWolfOficial1 a răspuns:

Cheam-o, tine-o mai des in camera ta, daca are ceva pernuta pune-o pe un colt al patului (Poti sa ii inevntezi una daca vrei). Nu prea o poti tine cu forta ca asa o sa fuga. Ia-o eventual in brate si stai cu ea in pat, poate se aseaza pe tine si adoarme happy

| Lilithium a răspuns:

O pui in pătura si o îmbrățișezi. E putin chinuită dar o sa fie bine pe viitorlaughingmie mi.a mers