| romanaols a întrebat:

Credeti ca sunt sanse sa ninga luna asta sau in noiembrie?

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Depinde unde stai. La Brașov a și nins deja.

| romanaols explică (pentru NOname):

Wow. Aici e extrem de frig si seara si dimineata ploua (Baia Mare) Eu as vrea sa ninga pentru ca m-am saturat de caldura.

| NoNameJunior a răspuns:

Buna!
s-ar putea sa ninga.sunt sanse 80%.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy doar bunul Dumnezeu stie, si ce vrea el aia se intampla.cei de la meteo au zis ca o sa ploua de cuvioasa Paraschieva la Iasi, si uite ca nu a plouat, deci...

| Last13Lucky a răspuns:

Sincer mi-ar placea da nu cred ca va incepe de acum sa ninga

| Madalina123 a răspuns:

Buna. Sunt din Intorsatura Buzaului, si aici a ninshappy

| romanaols explică (pentru Madalina123):

Super! cat de mult?

| inteligenta a răspuns:

Sall,daca esti din baia mare am auzit pe meteo ca nu va ninge in baia mare sau in hunedoara(acolo stau eu)dar te poti uita pe acest sait:http://vremea.meteoromania.ro/prognoza_extinsa/43 dai in jos si uita-te eu m-am uitat si nu va ninge poate in noiembrie succes funda please?

| AlinaBote a răspuns:

Din cate am intele in ulele zone ninge, in alte zine s-ar putea sa inceapa sa ninga de vineri 14 oct (maine), dar nu stiu ce sa cred

| romanaols explică (pentru AlinaBote):

Si eu am auzit. la munte acum cateva zile a fost lapovita. cred ca acum ninge.vom vedea