| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce caine v-ati mandri sa mergeti pe strada?

32 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
De ce conteaza rasa?
Eu tocmai am adoptat o corcitura de Springer care fusese maltratat si nu mi-e rusine sa ies cu el pe strada.

| pintexim a răspuns:

Eu am un caine de rasa Cane corso si ma mandresc cu el, este femela si o cheama Cora.

| EvangelineLovin a răspuns:

Cu un maidanez. happy

| ahlrh a răspuns:

Bună.
Cu al meu, Aky, Husky Siberian. big grin

| infires a răspuns:

Cu oricare, cu orice fel de rasa, sau chiar si corcituri, sau de rasa comuna.Nu conteaza rasa, ci inima! Daca tu il iubesti cu adevarat, si el te va iubi, iar asta nu depinde daca vrei sa iesi cu el sau nu...

| MyMindRules a răspuns:

Husky.:X:X

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Eu sincer ma pot mandrii si cu cea mai urata corcitura... Poate ca nu este de rasa, dar are cel mai bun suflet!
Poate sunt caini de rasa care nu au sufletul asa de mare ca si cainii parasiti!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu un ciobanesc german.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bichon maltez.

Răspuns utilizator avertizat
| zăGhost a răspuns:

Golden Retriever, Labrador, Ciobanesc German si ar mai fi, dar astia imi plac cel mai mult.

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Bichonul meu havanez, Pufi, cu randul, cand Bibi, cand eu .....toti cei care ne vad cu cainele sar sa il mangaie si e super

| VladPetcu a răspuns:

Cu Pitbullul meu MaXwinking

| Nayuky a răspuns:

Cu un yorkie sau un bichon dar cel mai mult cu al meu..pe care inca nu il am.o sa o iau i curand..este o catelusa maidaneza si e o scumpete^.^^.^

| AlbaAura a răspuns:

Cu cea pe care o vezi in poza de alaturi.O cheama Missy.

Răspuns utilizator avertizat
| FlorinDGF a răspuns:

Cu un pitbul e cea mai tare rasasau un rottweiler

| Senyorul a răspuns:

Fuego

| cristi767 a răspuns:

Cu asta de aici: http://dogsranch.com/giant-george-the-biggest-dog-in-the-world.html - cel mai mare caine din lume :))

| JaguarSType a răspuns:

Eu m-as mandri cu un ciobanesc german (lup) dresat si sa ma asculte cand il plimb!

| RamonaRay a răspuns:

Cu orice caine daca e al meuwinking

| adi021 a răspuns:

Pitbull sau Labrador

| ExDark123 a răspuns:

Cu caini mei

| CapDeCiuperca a răspuns:

Cioaoalaughing) nu stiu cum se scrie ceva cu chichoa....adica eu sunt pe la 1.90 si el foarte mic...

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns (pentru CapDeCiuperca):

Se scrie Chow-Chow si se citeste ciau-ciau

| cookyemadyeu a răspuns:

Yorkshire terrier, bichon si shitzu

| LOVEaSMILE a răspuns:

Cu yorkshire-ul meulove struck Iti zic sincer cum ies cu el toata lumea il lauda sau il ia in brate:X

| THESNIPERS7 a răspuns:

Huski,saintbernand

| Utilizator007 a răspuns:

Sharpei:X sau CANE CORSOlove struck

| xxldk a răspuns:

Dog Argentinean