| razadeluna a întrebat:

Pana la ce varsta ati mers sau mergeti cu mama de mana, pe strada?

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Am mers pana pe la 8-9 ani cred. Dupa aia, parca nu mai simteam nevoia s-o iau de mana.

| neutrino a răspuns:

Inca mai merg de mana cu mama si sper sa mai merg asa mult timp in viitor.

| J0B0MAT a răspuns:

Cand eram mica ma lua ea, dar mie nu-mi placea.Cum m-am marit putin (6-7 ani)ma suparam daca ma lua de mana, ca ce, eu mai eram mica?!laughing

| Sociopat a răspuns:

7 ani

| Cσcσ a răspuns:

Am aproape 18 ani si merg cu ea de mana. Nu ma deranjeaza. Si cu colegii mei merg tot de mana. big grin
Pa!

| MorganaM a răspuns:

Eu si acum mai merg, cand am ocazia. O iubesc si ma bucur de fiecare data cand imi e alaturi. happy