| ake007 a întrebat:

Cu ce echipa de fotbal tineti? Eu tin cu Universitatea Craiova, cam de cand aveam 10 ani si am mers prima oara pe stadion, la un meci amical.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu tot cu Craiova.

20 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Sunt Stelist anrait, steaua este blazonul fotbalului romanesc.

| ViVi a răspuns:

Steaua

| ViVi a răspuns:

goian s-a nascut in suceava
si eu sunt din suceava thinking si eu tin cu el

| Silvia a răspuns:

Eu ar trebui sa tin cu Farul, pentru ca sunt din Constantalaughing, dar nu sunt prea bunibig grinsa zicem ca tin cu Steaua, dar doar cu numelelaughing) Insa tin intr-adevar cu Maricalove struck, Mirel Radoi, Mutu, Chivu, Goian, Alexa[asa e la Timisoara], ma rog...toti fotbalistii astia mai dragutilove struck big grinbig grinlaughing

Răspuns utilizator avertizat
| arysa a răspuns:

Tin cu Steaua inca de prin clasa a 3-a :X

| M4RK a răspuns:

Eu tin cu CFR cluj:p

| M4RK a răspuns:

Si cu *steaua* tin \dancing

| M4RK a răspuns:

Fortza steaua \dancing

| Cryssy a răspuns:

Eu tin cu steaua. happy

| iri a răspuns:

Cu Brasovu :X de la varsta de 1 an big grinbig grinbig grin dar de atunci mereu pe stadion

| Criiss16 a răspuns:

Eu cu niciuna, desi imi place sa joc fotbal cu prietenii mei si imi place sa ma uit la anumite partide de fotbal.hee hee

| RappK a răspuns:

Sunt craiovista...batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Steaua happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Steaua si echipa locala FC.Arges

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sant din Botosani si tin cu CRAIOVA neconditionat si asta de la 5 ani

| ake007 explică:

Cum sa tii cu 2 echipe marc3ll? Alege unatongue

| MayongoStamly20 a răspuns:

Cei Craiova

| moesia a răspuns:

Cu RAPID. 100% rapidista...

| krystynutsa a răspuns:

Sunt din craiova deci tin cu craiova! HAI UNIVERSITATEA! :d