| Aly359 a întrebat:

Cu ce va place sa fie condimentata mancarea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Usturoi, sare, Vegeta ( sunt dependenta laughing )

13 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

De obicei in mancare se pun condimente dupa preferinta celor care o consuma si pentru a da gust mancarii. Se pune foi de dafin, piper, cimbru, usturoi si sare dupa gustul si placerea fiecaruia.

| maryusGosSu a răspuns:

Pai sare sa fie sarata... si pipier. etc usturoi depinde.friptura sau gratar.vin... depinde

| yumeee a răspuns:

Ciocolată.

| Some0ne a răspuns:

Cu multa sare sau cu scortisoara love struck big grin

| andavaduva a răspuns:

Depinde de mancare cu sare, piper, tarhon, cuisoare, scortisoara si multe altele. Sper ca te-am ajutat, bafta!

| Aiicha a răspuns:

Conteaza si felul de mancare, dar eu folosesc cel mai des piper, boia, sare, cimbru, leustean, usturoi.In schimb nu imi place mararul si patraunjelul in mancare.

| WalterWhite a răspuns:

Sare.
Piper, Delikat - supa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu sare si piper

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Boia -cel mai bun raspuns pentru unele mancaruri... daca nu boia atunci sarea care nu lipseste de nicaiesri

| lorycool a răspuns:

Depinde de mancare.

| Licurici_9087 a răspuns:

Cu de toate big grin. Eu prefer mancarea condimentata in special... pana si traditionalul vin fiert de sarbatori trebuie sa aiba o cantitate mult mai mare ca de obicei (de condimente) pentru a-mi satisface gusturile : si aici ma refer la cuisoare, multa scortioara si altele.

| cookie_6708 a răspuns:

Piperrr si mult piperrr si sare...deja vreau cartofi prajitibig grin

| deea_9498 a răspuns:

Cu detoate