| KillerBunny1500 a întrebat:

Stiti cumva niste retede de sandviciuri mai bune? Sa nu fie prea complicate si gustoase, in plus mie imi place mancarea iute si condimentata, dar si altele. Va rog sa puneti sa sa-mi dati linkuri la cat mai multe retete.

2 răspunsuri:
| denyloveyou a răspuns:

Mie mama imi ia jumatate de bagheta si pune :salam iute, salam uscat, sunca presta, carne de porc, cartofi prajiti, putina varza, ketchup iute, sos de maioneza si cascaval
Uneori pe o paine in forma de triung(ceva de genul)imi pune sunca presata, varza, cartofi prajiti si cascaval. Sfaturi:painea o iei de la o alimentara si se numeste French Tooast Romb; si can incepi sendwichul incepi mereu cu cascavalul