| TheBoyTheCool24 a întrebat:

Cum aflu daca catelul meu este mascul sau femela?

15 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Il mangai pe spate, daca e bucuros e catel, daca e bucuroasa e catea.
Amu' serios, diferenta este destul de mare incat si un "noob" sa-si dea seama: La catel puta este undeva mai in fata, cum ar fi la noi buricul, cand se picura isi ridica un picior din spate, la catea, vulva (puta de fetita, clitorisul) este in spate, cand se picura trebuie sa se lase pe ambele picioare din spate mai jos, ca si atunci cand face trebusoara aia mai mare. Capsici?
Mascul - puta in fata, femela - "puta" in spate, intre picioare.

| baterie777 a răspuns:

La puiul de sex masculin scrotul se afla dedesubtul anusului, intre cele doua membre posterioare.

| viotedy a răspuns:

Ce gluma buna...

| TheBoyTheCool24 explică:

Pai baieti au ceva. si fetele altceva... laughing

| PiTbuLuL a răspuns:

Te prefaci sau chiar esti prost nu stiu daca ar fi baiat ce ar avea tu ce ai sau esti prost ca buturuga si daca n-ar fi baiat n-ar avea ce ai tu

| KUBY78 a răspuns:

Te uiti la burta

| MineaIonutDaniel a răspuns:

Iti dai tu seama

| 9George2 a răspuns:

Presupun ca vorbesti despre un catel nou nascut, altfel intrebarea ta nu ar avea sens. Arunci o privire intre membrele din spate ale catelului. O sa iti dai seama imediat care ii este sexul.

| addyy77 a răspuns:

Dupa coada. masculul are coada patrata iar femela are coada rotunda. funda? laughing

| Pusycat a răspuns:

La mascul scrotul este dedesubtul anusului intre cele doua membre posterioare

| Pusycat a răspuns:

La mascul scrotul e undeva mai in fata iar la femela undeva mai in spate intre cele doua membre posterioare.

| Mihai_Alin_1997 a răspuns:

Sti tu penisul

| popageorgianaalexandragabriela a răspuns:

La mascul scrotul se afla intre doua membre posterioare sub dedasubtul anusului iar la femela nu stiu cum sa-ti zic se vede diferit mai bine il lasi sa mai creasca si dupa aia o sa iti dai seama. funda?