| melynda a întrebat:

Buna seara, am fost aseara la un prieten acasa, impreuna cu catelul meu( bichon mascul). el avea tot bichon femela care era in calduri. au prins momentul cand nu au fost atenti si "si-au facut treaba" mentionez ca, catelul meu are 7 luni si femela 10. e posibil sa fi ramas gestata?

8 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

O sa avem un nepoteel happy

| melynda explică (pentru ReiVaN):

Sau mai multilaughing

| melynda explică (pentru ReiVaN):

Eu ma gandesc totusi ca nu e prea devreme sa lase o catea gestanta? are doar 7 lunni

| ReiVaN a răspuns (pentru melynda):

Nu e devreme...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e foarte posibil sa aveti in curand mini bichoni :)
http://www.adoptiicaini.ro/varsta-maturizarii-sexuale-la-caine/

Priveste partea buna, sunt de rasa, deci ar trebui sa fie ceva mai usor sa le gasesti stapani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistit. este foarte frumos sa ai niste pui de catelusi. Poate ai norocul sa nu fie pui.

| ღHinataღ a răspuns:

Nu e prea devreme, a mea a nascut la 7 sau la 8 luni.A nascut 5 piusori adorabili, nu iti puteai lua ochii de la bilutele celea de puf.

| andreiGT a răspuns:

Probabil