| anonim_4396 a întrebat:

Cum descrieti animalutul vostru de companie?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu am un animăluț de companie dar aș prefera să am un bichon alb.
Pa, pa.

13 răspunsuri:
| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Vrei sa iti facem tema pentru la scoala?

| sweetlollypop a răspuns:

O pisicuta mica alba pufoasa cu o zgarda rosie la gat(vreau sa-i iau o fundita rozz ) si cu niste labutze fine, e foarte jucausa, cand nu doarme... E o mica alintata!

| zuzzzuuu a răspuns:

Neagra, jucausa, cam salbatica cand vine vorba de mancare, rautacioasa

| zuzzzuuu a răspuns:

Aaa si foarte frumoasa

| ignore a răspuns:

Catelusha mea este nebuna si f activa.
pisica mea e f jucausa si un pic salbaticarolling on the floor

| SarbatoriFericiteTPUsiporumbeilororibili a răspuns:

Sa ma descriu, vrei? Meow!

| SarbatoriFericiteTPUsiporumbeilororibili a răspuns:

Raspuns la privat, ca inca sunt un puiut fara drepturi depline: Eu nu sunt o pisicuta draguta, doar par. Meowhahaha!

| Infernia a răspuns:

Buna. Am un sarpe cu corn si tin la el foarte mult. L-am numit Korn.

| yonesss a răspuns:

Sa vedem e un motan mare, putin salbatic, uneori rautacios si iubit la maxim.

| DfakfLaf a răspuns:

1 Frumusel
2 Blind
3Jucaus
4 Bun Prieten

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@AsAsInS, in primul rand si in primul rand nu e asa cum ai zis tu. Gandeste inainte sa zici ceva. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu il consider animalut ci copilul meu.Frumos,cuminte si inteligent.Bichon maltez:lucky.Numai bine.

| RândunelPisică a răspuns:

E Sparta laughing)))))))))))))))