| tal4556 a întrebat:

Cum fac site cu carti pdf, sa fie si gratis?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pasii:
1. Creezi o pagina html, care contine fisierele pdf
2. Iti alegi un nume pentru pagina si te inregistrezi cu numele paginii
3. Faci un name_server pentru hosting si incarci site-ul facut de tine si il activezi.

| tal4556 explică (pentru Bula):

Cum pagina html?

| Bula a răspuns (pentru tal4556):

Dragul meu,
Tu vre sa-ti faci masina si nu stii ce este roata? laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Inveti ceva programare, faci site ul, cumperi domeniu si un host, pui totul online si gata. Totul gratis ma.indoiesc ca o sa mearga ca ai sa ai nevoie de ceva spatiu de stocare pe care hosturile free nu prea il ofera

| mihai69 a răspuns:

Există deja zeci - de ce ai mai vrea să faci și tu unul?!? Cu drepturile de autor cum o rezolvi?