| va1silenick a întrebat:

Cum sa faci bani usor pe net?

Răspuns Câştigător
| loredanaa11 a răspuns:

E mai usor daca ii desenezi laughing

11 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Iti recomand jocul Marketglory. E vorba de niste clickuri pe zi, prima luna nu castigi nimic dar incepand cu cea de-a doua luna incepi sa castigi cate 20 de euro si e un site serios care da banii. Este un joc strategic si este destul de interesant. Daca vrei sa-ti faci cont iti las aici linkul: http://www.marketglory.com/strategygame/Spartak993 si in caz ca te-ai hotarat sa-l joci scrie-mi si iti explic in ce consta. Nu iti cere mult timp jocul asta! :D

| matrix100 a răspuns:

Ceea ce vrei tu este imposibil

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Daca banii s-ar face asa usor, n-ar mai munci nimeni.

| Kampion a răspuns:

Am incercat si eu un site. La fiecare click iti dadea 1 dolar parca. E greu. Daca vrei sa faci 1.000 trebuie sa stai 2 3 luni sau chiar o luna dar e greu. Ce credeai ca faci 10 dolari la un singur click? Bafta la facut baniwinking!

| va1silenick explică (pentru Kampion):

Poti sa imi spui si siteul?

| BitKode a răspuns:

Nu prea mergewinking am incercat o caruta de metode dar reusesti sa strangi mai mult de 10 $. De exemplu pe maildirect iti da 5 $ la inscriere si trebuie sa faci 50 ca sa ii scoti. Iti trimite mailuri in fiecare zi si iti da 0.1 pe mail pana strangi 10-15 iar apoi nu mai primesti nici un mail. Deci sunt numai pacaleli. Metode bune ar fi sa scrii articole in romana sau de ce nu engleza/franceza/germana sau mai stiu eu ce limba sau sa inveti html si sa faci siteuri. Succes!

| alpsHo a răspuns:

Nu ai cum sa faci 10 dand cateva clickuri deci nu ai cum sa faci bani pe net 90 % sunt pacaleli

| Ionuț_Alex_1995_FW7P a răspuns:

Vrei sa faci bani simplu 100% REAL intra aici http://txmoney.club/6834604162135/ tot ce trebuie sa faci este sa-ti faci cont iar apoi sa faci bani si sa-i retragi!

| Marian221 a răspuns:

Aici te poti juca jocuri si sa faci bani in acelasi timp
https://gamekit.com/? reflink=0746-118388498

| Panduruliviu7 a răspuns:

Joaca poker online