| Callmebaby a întrebat:

Cum imi dau seama daca un pui de catel este de talie mica sau mare?

6 răspunsuri:
| ibaal a răspuns:

Pai,vezi ce rasa e... daca e metis, ce pretentii sa ai?! laughing

| Callmebaby explică (pentru ibaal):

E luat de pe strada, nu am pretenția sa fie de rasa, dar as vrea sa stiu daca o sa se faca mare. Mi ar fi mai usor sa il cresc daca ar fi micut.

| Ivanescucristina a răspuns:

Nu ai cum să îți dai seama... trebuie să aștepți să crească

| theforceofgood a răspuns:

Masina timpului sau asteaptă vreun 1 an sai doi an și o să-ți dai seama atunci.

| Lydia2806 a răspuns:

Pur și simplu nu poți să ți dai seama. asta daca l-ai găsit pe strada.

| lovelyunicorn48 a răspuns:

Doar după parinti