| Slendăriț a întrebat:

Cum imi pot dresa cainele? Are opt luni si inca nu stiu ce rasa este.De aceea o sa merg cu el la veterinar.
Dar deocamdata stie cate ceva.Cum ar fi:daca eu ma asez se aseaza si el langa mine, daca bat de doua ori din palme rapid se ridica in doua labe pe picioarele mele.Din pacate cam atat.Si eu vreau sa faca progrese. Daca ati putea sa ma ajutati...
PS : Am cateva conditii:nu prea imi plac link-urile dar sunt de acord cu ele 54%, as vrea ca aseste sugestii sa vina din partea voastra nu luat de pe un link sau asa ceva findca mereu va prind, atat.Mersi!

1 răspuns:
| Sihastrul a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/Amosthedog1/videos/
Nu ti-o fi placand linkurile dar daca doresti iti dau id-ul lui.