| Slendăriț a întrebat:

Cum imi pot dresa cainele? Are opt luni si inca nu stiu ce rasa este.De aceea o sa merg cu el la veterinar.
Dar deocamdata stie cate ceva.Cum ar fi:daca eu ma asez se aseaza si el langa mine, daca bat de doua ori din palme rapid se ridica in doua labe pe picioarele mele.Din pacate cam atat.Si eu vreau sa faca progrese. Daca ati putea sa ma ajutati...
Si nu as vrea cu link-uri(explicatie) deoarece:nu inteleg nimic din ce imi zic aia din film.
Multumesc mult de tot anticipat!
Funa+vot!

3 răspunsuri:
| DrugAddict a răspuns:

Salut deci. daca vrei sa il dresezi eu zic ca cea mai buna metoda e sa il pui thu cum ar fi daca zici sezi sa asculte si defiecare data cand zici sezi ii pui thu curu jos laughing si ii dai cate ceva ce ii place lui sa manance cand asculta si o sa se obisnuiasca cel putin eu asa am facut cu un beagle si a mers.

| Slendăriț explică (pentru DrugAddict):

O sa incerc...

| DrugAddict a răspuns (pentru Slendăriț):

Ma anunti daca a merswinking