Tu ce ti-ai dresa cainele sa faca?

Jumpy e un super-catel care ne-a lasat cu gura cascata. Stie sa faca o groaza de giumbuslucuri, iar mutrita aia de poznas sigur iti va fura si tie un zambet.

Uite la ce se pricepe:

Daca ai avea un caine, ce l-ai dresa sa faca? Sau daca ai deja unul, care sunt reusitele tale cu el?

61 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

L-am invatat sa iasa afara, sa stea sezi si culcat, sa aduca batul. Si vreau sa il invat sa nu mai manance oase de pe jos si sa nu mai latre aiurea.

| neutrino a răspuns:

Sa nu intre pe acest site!

| suităr a răspuns:

Să facă teme lol.

| AtateaConditii a răspuns:

Sa imi aduca telefonul si hartie igienica.

| Ibrahimovic a răspuns:

Sa ma apere de manelisti.

| CristiB93 a răspuns:

Am deja un caine care stie sa aduca batul de oricunde il arunci, chiar si in apa big grin

| andrei1237 a răspuns:

Sa faca orice, nu conteaza.

| AgathaRo a răspuns:

Interesant filmulet. Cateaua partea buna ca isi face nevoile afara, numai roade diferite obiecte. Stie de frica aspiratorului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa vorbeasca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tema la mate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa faca pe mortul.

| 0x11111051 a răspuns:

Sa stie cind sa muste, cind sa face ce doreste)

Nu ca as lua unul de lupta) Pur si simplu un ciine destept)

| zahy a răspuns:

Acest caine e foarte inteligent.
Eu tot ce vreau este sa faca nevoile la veceu si sa traga apa happy

| irinuk28 a răspuns:

Eu l-as dresa sa imi faca cumparaturile.M-as multumi si daca atunci cand poftesc ceva de la magazin sa fie dispus sa imi aduca(bineinteles i-as da un biletel si bani pentru vanzator). Deocamdata tot ce stie e sa imi de-a labuta si raspunde la comanda "sezi".

| val31989 a răspuns:

L-as dresa sa-si faca treburile intr-un loc anume pentru el si sa-mi aduca cafea la pat. big grin

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Sa faca orice happy

| DenissaRoxana a răspuns:

Sa isi faca nevoile afara
Sa mearga frumos in lesa, sa nu ma traga
Sez
Culcat
Ataca (doar la comanda)
Sa fie prietenos cu celalalte animale
Sa nu manance de la nimeni, doar de la mine

Cateva din lucrurile de sus, le stie si cateaua mea.

| TempestUV a răspuns:

L-as invata sa imi deschida calculatorul si sa dea drmumu la TVlaughing

| OneReason a răspuns:

La-ş învăţa să facă o baie şi să scape de puricilaughing

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Să cânte.

| cateluuus a răspuns:

Comenzile de baza si alte trucuri.

| FrateleAndrei a răspuns:

Sarmale.

| OaiaNinjalău a răspuns:

L-as dresa sa raspunda la intrebari! laughing

| Nejmoq a răspuns:

L-as dresa sa faca treburile necesare intr-un loc anume, nu oriunde. Regula de baza.winking

Răspuns utilizator avertizat
| RokKzis a răspuns:

Sa alerge zilnic si sa devina atlet si apoi sa faca concurs cu bolt si sa il bata happy

| b0denN a răspuns:

La mine, personal, mi-am dresat cainele sa se roage inainte de fiecare masa!

| AdevărulGolGoluţ a răspuns:

Daca as putea sa-l fac sa faca orice... L-as invata sa-mi aduca papusii fara sa lase bale pe ei laughing, chei, telefonul cand suna, sa faca la toaleta laughing Sa fie dragut cand vede o fata frumoasa care imi place laughing Dar ma multumesc si cu unul care sare ca nebunul cand ma vede big grin :X

| Katherina99 a răspuns:

L-as invata sa danseze

| alexadeea a răspuns:

Cainele meu saracul e in lant sad dar l as dresa sa dea laba, sa stea, sa aiba rabdare, sa sara, sa deschida usa.(deja latra )