| UrsuletzMic a întrebat:

Cum iti dai seama ca pisica ta este gestanta?
Fundita!

8 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Are burtica mare, e mai lenesa, se misca mai greu, mananca mai mult.

| Cookie28 a răspuns:

Pui mana pe burta happy

| Niiiicu a răspuns:

Incerci sa o atingi pe burtica si daca nu te lasa poate fi un semn, daca naparlsete mai mult decat de obicei, are un apetit mai marehappy

| Diavolcata a răspuns:

Ursulet, atinge-i burtica si o sa vezi, dar nu in mod de joaca.Doar ia-o si atingei burtica.Succes! Funda?

| DiamantulAuriu a răspuns:

Daca are burta mare inseamna ca e gestanta

| Zitronen a răspuns:

Stiu eu, pentru ca pisica mea este.
Pisica gestanta nu se agita. Sta foarte mult. Doarme mult, are burta umflata. Poti sa pipai, daca simti cumva capul puiului te convingi singur/a.
Numai binehappy

| ViViAnALaNa a răspuns:

Daca vrei sa ii atingi burta si nu te lasa in niciun fel

| Dyssy a răspuns:

Pui mana pe burtica iar daca nu niti dai seama pune-o in fata ta si uitete la burtica daca emai mare decat o burta normala