| Seworan a întrebat:

Cum iti poti schimba numele de facebook?

Răspuns Câştigător
| xlollypop a răspuns:

Sushttp://www.tpu.ro/hobbys-pets/cum-iti-poti-schimba-numele-de-facebook/ pe chestia albastra langa nume, find friends si home e o sagetuta dai pe ea si dupa dai account settings.si o sa-ti apara name si in dreapta edit;)fundita?:*

4 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

Anga nume, find friends si home e o sagetuta.dai pe aia si dupa dai pe account settings si dupa o sa -ti apara name si in dreapta editwinkingfundita?:*

| xlollypop a răspuns:

Langa*

| xlollypop a răspuns:

Scuze pentru primul raspuns dar nu prea mereg bine si mi se tot blocheaza si mi se inchidestraight face

Răspuns utilizator avertizat