| April27 a întrebat:

Cum câştig credite in Barn Buddy?

Răspuns Câştigător
| RoxyLaLa a răspuns:

Am eu un vecin care se lauda ca are program de hack da e greu sa il descarci. Daca vrei credite, poti sa le cumperi sau daca nu sa faci cupa la plante. La flori primesti mai multe credite si la legume si fructe mai putin! Sper ca ti-am fost de ajutorwinking. Funda?
Id meu daca vrei sa vb : boobleroxa_4u@yahoo.com

1 răspuns:
| dya_7401 a răspuns:

Si eu joc barn buddy si stiu cum se castiga credite atunci cand completezii la trofee sus in colt in partea dreapta ori la plante ori la floari sau animale sti uh pe acolo si la fiecare castiga cate 200 sau 300 baftaaaaa!