| NickuAndrey a întrebat:

Stie cineva cum pot obtine bani dinaceea de pe facebook fara sa bag bani si fara sa i-au ban....sau macar cum sa obtin credite la barn buddy pe fb?

Funda!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebuie sa faci un joc amuzant care iti vin intrebari despre prietenii tai in facebook si primesti bani.

| NickuAndrey explică (pentru mgtow):

Vorbesti serios castigi bani de facebook asa de usor? nu prea imi vine a crede...cum se numeste jocul?

| mgtow a răspuns (pentru NickuAndrey):

Dar sant bani virtuali pentru a-i folosi in alte jocuri nu reali. Vezi pe google denumirea ca eu nu l-am jucat de multa vreme.