| Otto2014 a întrebat:

Cum pot face sfoara?
Sunt destul de flexibil.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Departeaza-ti picioarele cate putin in fiecare zi, nu o face dintr-o data.

| Mayhem666 a răspuns:

Depinde ce varsta ai, totusi trebuia sa exersezi de cand erai mic, si eu sunt flexibil, si nu am exersat anumite chestii atunci cand eram mic, si nu pot sa le fac acum, indiferent cat de flexibil as fi, spre exemplu sfoara, nu pot sa o fac, dar pot sa stau intr-un picior si sa imi duc degetul mare de la celalalt picior la nas, uitandu-ma spre spatele meu si ridicand piciorul prin spatele meu, nu prin fata, cred ca intelegi la ce ma refer, daca nu, mai bine nu stiu sa explic. Poti sa te uiti la tutoriale pe youtube, poate ceva ceva tot gasesti.

| Username55 a răspuns:

Nu o face brusc ci incearca zi de zi sa te apropii de pozitia finala; uite aici si un video : https://www.youtube.com/watch?v=paUDzf7VK1k

| Necunoscuta31 a răspuns:

Te craceti...pana ajungi sa faci sfoara. Simplu laughing