| ionutfotbalistu a întrebat:

Cum pot sa fiu mai flexibil(sa fac spagatul, sfoara)?

3 răspunsuri:
| WhiteStorm a răspuns:

Pentru a fi mai flexibil execută exercițile de gimnastică zilnic. Când anume ai tu timp(eu ți-aș recomanda dimineața).
Dar nu te întinde prea mult dintr-o dată pentru că poți face ruptură musculară. Începe încetul cu încetul până te vei putea întinde. Începi cu ceva ușor nu greu nu trebuie să te întinzi dintr-o dată.

| Buburuza2306 a răspuns:

Antrenament si munca, eu le fac pe amandoua dar am muncit foarte mult pana le-am facut perfect. Succes!

| ionutfotbalistu explică:

cam ce exerciti ar trebui sa fac?