| UrsuletzMic a întrebat:

Cum pot pune pe cineva ca admin\a pe o pagina de pe facebook?
Mutumesc-funda!

Răspuns Câştigător
| AleexNC a răspuns:

Nu trebuie sa-ti fi dat neaparat like la pagina :-j. Trebuie sa o ai la prieteni si te duci admin roles: https://www.facebook.com/pages/edit/?id=426176734142549&sk=admin
si ii scrii id-ul sau numele de fb.

2 răspunsuri:
| Diavolcata a răspuns:

DAi sa vezi persoanele care ti-au dat like si dai la persoana proomoveaza ca admin...
funda?

| zaoo32 a răspuns:

Mai usor dai la setari-panou administatie scrii e-mail-ul persoanei iti va da sa completezi cu o parola pui parola de la fb tau si gata nimic mai simplu sper ca te-am ajutatwinking